O Nas

W roku 2009 Centrum Edukacji Warmińsko-Mazurskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego
w Kętrzynie powołało do życia Szkołę Policealną dla Dorosłych ZDZ w Kętrzynie. Wyniki badań przeprowadzonych w czterech powiatach wśród ludzi dorosłych – potencjalnych słuchaczy szkoły – wskazały, że kierunkami które cieszyłyby się wśród ankietowanych największą popularnością byłyby: technik usług kosmetycznych oraz technik ochrony fizycznej osób i mienia.
I tak 12 września 2009 roku 50 słuchaczy Policealnej Szkoły dla Dorosłych ZDZ w Kętrzynie rozpoczęło dwuletnią naukę w zawodach: technik usług kosmetycznych oraz technik ochrony fizycznej osób i mienia.

W związku z szybko rosnącą popularnością szkoły, w następnych  atach tworzono kolejne oddziały obu kierunków szkoły.

W odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów Centrum Edukacji ZDZ w Kętrzynie na początku 2012 roku podjęto decyzję o rozszerzeniu obszarów działalności edukacyjnej szkoły - powstało Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące oraz Gimnazjum dla Dorosłych (obecnie już wygaszone z porodu zmian w reformie oświaty).

Wszystkie szkoły działające w Szkole dla Dorosłych ZDZ w Kętrzynie posiadają uprawnienia szkół publicznych. Dajemy gwarancję wysokiej jakości kształcenia (posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001:2000 oraz 9001:2008). Oprócz wykwalifikowanej kadry wykładowców i profesjonalnie wyposażonych sal dydaktycznych oferujemy słuchaczom pomoc w przygotowaniu do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych i potwierdzających kwalifikacje w zawodzie oraz możliwość korzystania z bezpłatnego wsparcia doradców zawodowych zatrudnionych w Centrum Edukacji ZDZ w Kętrzynie.

 

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Zapraszamy do zakładki Dlaczego my?

 

KONTAKT:

Szkoły dla Dorosłych

Warmińsko-Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego w Olsztynie

Centrum Edukacji w Kętrzynie

ul. Limanowskiego 1, 11-400 Kętrzyn

tel/fax 89 751 81 94,tel kom: 507 124 087

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat szkoły czynny w godzinach 800 - 1600

 

 

W-M ZDZ w Olsztynie

Szkoły WMZDZ w Olsztynie

Kursy w WMZDZ w Olsztynie

Projekty unijne w WMZDZ w Olsztynie

Placówki WMZDZ w Olsztynie