Drodzy Słuchacze,

w związku z aktualną sytuacją sanitarno- epidemiologiczną i zagrożeniem wirusem COVID-19 informujemy, że zajęcia w naszych szkołach zostały zawieszone do 10 kwietnia 2020r.

Zapewniamy Was, iż podejmiemy wszelakie czynności, abyście mogli ukończyć szkołę w możliwie planowanym czasie.

Zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Edukacji Nauki opracowujemy  nadal dla Was materiały dydaktyczne z poszczególnych przedmiotów w celu zdalnego nauczania.

Znajdziecie je w zakładce MATERIAŁY DYDAKTYCZNE- odpowiednio

• Liceum Ogólnokształcące
  • Szkoła Policealna

Proszę zalecenia nauczycieli potraktować poważnie, gdyż przesłane przez Was pracę będą również  podstawą do zaliczenia przedmiotu.

Prosimy kontaktować się z sekretariatem szkoły telefonicznie lub mailowo. W wyjątkowych sytuacjach prosimy umawiać się na spotkanie.

Dyrektor Szkół

Julita Szwangruber

Komunikat Dyrektora Szkoły

Od dnia 12 do 25 marca 2020r. funkcjonowanie Szkół prowadzonych przez W-M ZDZ w Olsztynie

zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie zajęcia szkolne nie będą się odbywały.

Informacji o wznowieniu zajęć proszę szukać na stronie internetowej Szkoły oraz w zakładce "plan zajęć".

Julita Szwangruber

UWAGA!

Przypominamy, że odwołane zajęcia  to nie wakacje lecz czas, w którym słuchacze muszą samodzielnie

przygotowywać się do zajęć. W związku z tym część materiałów dla słuchaczy będzie zamieszczana

w zakładce 'Materiały dydaktyczne". Prosimy o zapoznanie się z zaleceniami nauczycieli dla każdego semestru.

Informujemy, iż prace kontrolne można wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opłatę za czesne można wnosić na konto bankowe

nr 85 1240 1590 1111 0000 1431 8151

w tytule wpisując: imię i nazwisko, nazwę szkoły

(LO Kętrzyn lub SP Kętrzyn), klasę