Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 Gimnazjum i Szkoły Policealnej

27 czerwca 2015 roku po raz kolejny w Szkołach dla Dorosłych ZDZ odbyło się zakończenie roku szkolnego dla absolwentów trzeciej klasy Gimnazjum oraz Szkoły Policealnej o kierunku technik ochrony fizycznej osób i mienia.  Podczas uroczystości Pani Dyrektor Alina Hinowska wręczyła absolwentom świadectwa ukończenia szkoły. Osoby z najlepszymi wynikami w nauce otrzymały dyplomy i nagrody książkowe. Dyplomami wyróżnieni zostali także Słuchacze Gimnazjum, którzy zdobyli najlepsze wyniki z egzaminu gimnazjalnego.

Absolwentom życzymy dalszego rozwoju edukacyjnego oraz sukcesów zawodowych!

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z wydarzenia.

 

 

W-M ZDZ w Olsztynie

Szkoły WMZDZ w Olsztynie

Kursy w WMZDZ w Olsztynie

Projekty unijne w WMZDZ w Olsztynie

Placówki WMZDZ w Olsztynie