Kętrzyńskie Targi Pracy pod hasłem „Ogólnoeuropejski Dzień Pracodawcy”

8 kwietnia 2016 roku Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie organizował Kętrzyńskie Targi Pracy pod hasłem „Ogólnoeuropejski Dzień Pracodawcy”. Wydarzenie odbyło się w sali konferencyjnej Powiatowego Urzędu Pracy w Kętrzynie. Głównym celem imprezy było przybliżenie osobom bezrobotnym ofert pracy przygotowanych przez prezentujących się na targach pracodawców oraz przedstawienie oferty edukacyjnej dla osób planujących podniesienie kwalifikacji bądź przekwalifikowanie.

My również uczestniczyliśmy w targach. Prezentowaliśmy ofertę szkół dla dorosłych oraz szkoleń organizowanych w naszym Centrum Edukacji w Kętrzynie. Uczestnicy targów otrzymywali ulotki oraz gadżety promocyjne – teczki, kołonotatniki, zeszyty, notatniki, długopisy, kalendarze.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Targów przygotowaną przez Kętrzyńską Telewizję Kablową, gdzie przedstawiamy naszą ofertę edukacyjną. Reportaż rozpoczyna się od 17 minuty 18 sekund, a prezentacja oferty naszych kursów oraz szkół dla dorosłych od 22 minuty 15 sekund a relację można obejrzeć tutaj.

 

Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z wydarzenia.

 

 

W-M ZDZ w Olsztynie

Szkoły WMZDZ w Olsztynie

Kursy w WMZDZ w Olsztynie

Projekty unijne w WMZDZ w Olsztynie

Placówki WMZDZ w Olsztynie