Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Szkoły w Kętrzynie - W-M ZDZ - Warmińsko - Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego w Olsztynie
budynek Centrum Edukacji w Kętrzynie

Szkoły w Kętrzynie

Edukacja na najwyższym poziomie - 4 szkoły

Szkoły branżowe, liceum dla dorosłych i szkoła policealna czekają na osoby szukające możliwości nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Zlokalizowane są przy ul. Limanowskiego 1 w Kętrzynie. Podejmując naukę w naszych placówkach, słuchacze mają szansę na pozyskanie kompetencji w zawodach, które odpowiadają zapotrzebowaniu rynku pracy.W naszej ofercie znajdują się kierunki takie jak automatyk, cieśla, dekarz, technik budownictwa, technik elektryk i wiele więcej.

Nigdy nie jest za późno na naukę i rozwijanie umiejętności. Dobrze wiemy, że takie decyzje podejmują osoby pracujące. Dlatego zajęcia w naszych szkołach są realizowane zaocznie. Uczniowie w naszej szkole mogą w każdej chwili skorzystać z porad profesjonalnych doradców zawodowych oraz konsultanta edukacyjnego zatrudnionego w szkole.

ZDZ w Kętrzynie na Facebooku

Odwiedź profil

Kontakt

Chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat naszej szkolnej oferty? Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie Twoje pytania i wątpliwości.

Szkoły w Kętrzynie

Zadaj pytanie

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności Google i Warunki świadczenia usług

Newsletter